TÜRKİYE

bir ülke dolusu fırsat

Çalışmalarımız genel olarak Türkiye merkezli olup hem yurtiçi hem de yurt dışı pazarlar da gerçekleşmektedir. Ürünlerinizin satışı yada yeni tedarikçi araştırmalarında sizlere yardımcı olabiliriz. Genel olarak çalışma şeklimiz taraflara ticari faaliyetlerin de temsilcilik hizmetleri sunmaktır.

Hammadde den bitmiş ürüne kadar birçok sektör de geniş bir ürün yelpazesini kapsayan üretici portföyümüz vardır. Talepleriniz mevcut portföyümüz dışında olsa bile bizimle irtibata geçebilir, sizin için tedarikçi veya potansiyel müşteri araştırması yapabiliriz.

Neler yapıyoruz

Satış ve Pazarlama

Ürünlerinizi ilgili bölge, sektör ve müşteri gruplarına tanıtılması kapsamında çalışmalar yapıyor, oluşan alım taleplerin de ilgili üreticilerle alıcıların iletişimlerini sağlıyoruz. Müşterilerimiz adına sizden ürün yada hizmet almak için iletişime geçebilir yada sizin adınıza müşteri veya tedarikçilerle iletişim kurabiliriz

Acenta ve Temsilcilik

Müşteri gruplarınızla ilgili çalışmalar da sizi ve firmanızı ticari alanda yurtiçi ve yurtdışın da temsil ediyoruz.

Ürün Araştırma ve Tedarik

İhtiyacınız olan ürünü Türkiye de ya da uluslararası pazar da araştırıyor, tedarikçilere ulaşıyoruz. Eğer isterseniz ilgili tedarikçilerle olan ticari işlemleriniz de size yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Danışmanlık ve Yatırım

Uzmanlık alanlarımızla ilgii sizlere danışmanlık hizmetleri sunabilir, kendi alanlarımız dışında olan konular da sizlere ilgili profesyonelleri bulmanız da yardımcı olabiliriz. Yeni yatırımlarla ilgileniyorsanız yada ortaklık düşünüyorsanız veya özel fırsatları değerlendirmek isterseniz sizleri bilgilendirebiliriz.

Nonwoven Turkey Pet Spunbond 1.1
NONWOVEN
Garments Clothes Turkey 1.1
TEKSTİL
Films and Foils Turkey 1
FİLM ve AMBALAJ
Millstone Cookwares Pots - Turkey
MUTFAK EŞYALARI
Carpets Rugs -Turkey
HALI ve KİLİM
Nonwoven Turkey Spunbond Sms Baby Diaper 1.1
TÜKETİM ÜRÜNLERİ